Вхід Головна Мій профіль Вихід

CАЙТ УЧИТЕ
ЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ,
ЛІТЕРАТУРИ та ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ,
заступника директора з НВР
Слов'янської ЗОШ І-ІІІ ст. 15

ЄФРЕМОВОЇ МАРИНИ МИКОЛАЇВНИ

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

На допомогу вчителю

Головна » Статті » Українське народознавство » Вірування українців

Що знали наші предки

Знання старих людей однаково стосувалися як таїн смерті, так і таїн життя: то одне коло. От, скажімо, збиралася родина будувати собі житло. Місце під хату вибиралося на узвишші, бо то біогенні (доброносні) зони. Де лягає худоба, там і треба зводити. Фундамент обов’язково висвячували. Місця, де росла бузина, вільха, осика, верба, на яких водиться "бісівська сила", обминали. Обминали й смітники, пристановище темних сутностей.

Не всяке дерево садили на подвір’ї. Адже кожне дерево, як і кожна квітка чи трава, має свою ауру, свою енергетику. Скажімо, береза, дуб, сосна - своєрідні донори. Сповнюють людину силою. Жити в полі цих дерев добре. І, навпаки, осика, каштан, верба, тополя - своєрідні вампіри: забирають з людини енергію. Але пластинки їх кори здатні витягувати й певні хвороби. Наприклад, поліартрит.

Наші предки вважали, що вінки цибулі, перцю, часнику відгонять злі сили. Хрест на дверях - оберіг. Глиняний посуд і вишитий одяг - теж. І в посуду, і у вишитого одягу надто світлоносна і зцілююча аура. Ось чому запорозькі козаки носили вишиті сорочки, на яких були восьмигранні зірочки. Ікона в хаті - оберіг. Підкова - своєрідний магніт, який збирає під себе всю руйнівну енергію оселі. 

Категорія: Вірування українців | Додав: efremova-marina (24.10.2015)
Переглядів: 795 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Звіримо час
Думки відомих
Пошук
Корисні посилання
СайтМетодсоветОсвітній порталПереводчик онлайн�������-����
Відеоуроки
Сайт Сайт
Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz