Вхід Головна Мій профіль Вихід

CАЙТ УЧИТЕ
ЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ,
ЛІТЕРАТУРИ та ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ,
заступника директора з НВР
Слов'янської ЗОШ І-ІІІ ст. 15

ЄФРЕМОВОЇ МАРИНИ МИКОЛАЇВНИ

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

На допомогу вчителю

Головна » Статті » Методичне об'єднання » УЧИТЕЛЬ РОКУ

Висновок про педагогічну та методичну діяльність

ВИСНОВОК

про педагогічну та методичну діяльність

учасника IІ туру

ХVІ Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2011»

у номінації «Світова література»

Єфремової Марини Миколаївни

 

Єфремова Марина Миколаївна працює вчителем української мови, літератури та світової літератури у Слов’янській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4 Слов’янської міської ради Донецької області з 2000 р. після закінчення Слов’янського державного педагогічного інституту. Має педагогічний стаж 10 років та І кваліфікаційну категорію.

Зарекомендувала себе як творчий, ініціативний учитель, який володіє сучасними методами і формами роботи, активно впроваджує інноваційні технології в педагогічний процес. Має достатньо високу методичну й теоретичну підготовку. У своїй роботі використовує передовий педагогічний досвід  і досягнення психолого-педагогічної науки.

Майстерно володіє інтерактивними методиками, уміло підпорядковує їх літературному та загальнокультурному розвитку учнів, звертаючи особливу увагу на становлення кожної дитини як особистості. У викладанні літератури застосовує театральну педагогіку, залучає до сценічної діяльності своїх учнів. Особливу увагу надає роботі із текстом літературного твору, словом у його багатоаспектному смисловому та символічному виявах. Тому пріоритетною інноваційною технологією, яку використовує вчитель, є текстоцентрична.

Тема, над якою працює вчитель («Інноваційні текстоцентричні технології в системі роботи вчителя-словесника»), є актуальною для сучасної методики. За допомогою глибокого відчуття змісту літературного твору вчитель формує вміння в учнів проникати у психологічні глибини характерів і мислення. Тому використання цієї технології на уроках дозволяє вихованцям якомога глибше зрозуміти психологію інших людей, їх дії та вчинки. Таким чином, учитель досягає не тільки навчальної мети, а й поєднує процес навчання із вихованням.

З метою оптимізації навчально-виховного процесу на уроках постійно створює умови для ситуації успіху. Основне завдання, яке ставить учитель, - поставити учня в позицію творця.  Тому Марина Миколаївна розробила систему завдань для розвитку творчих здібностей учнів, яку впроваджує у своїй практиці. Результати роботи вчителя вказують на ефективність застосування обраної технології.

Формуванню самоосвітньої компетентності, компетентності творчої, продуктивної діяльності сприяє робота з обдарованими учнями або такими, що виявляють інтерес до вивчення предмету, у процесі підготовки до предметної олімпіади, Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, літературного конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої». Так, учні Марини Миколаївни є призерами ІІ (міського) етапу конкурсу з української мови у 2007 р. – Борисенко А. (ІІ місце) та  у 2010 р. Кротенко П. (ІІ місце), а робота Басенко О. за темою «Греція і греки у творчості Т.Шевченка» посіла    І місце в обласному етапі.

Крім цього, учні Марини Миколаївни є активними учасниками літературних конкурсів на рівні міста і мають значні досягнення. Твори вихованців увійшли до збірки «Місто моє, ти для мене єдине» у 2010 р.

Якість знань учнів з предмета за підсумками минулого навчального року становить 78%. Предмет «світова література» є улюбленим у 65% учнів. Випускники Марини Миколаївни продовжують навчання на філологічних факультетах ВНЗ Донецької області, одна з випускниць вступила до Харківського університету культури й готується стати професійною актрисою театру й кіно. Серед її вихованців є професійні художники, вокалісти, танцівники. Отже, використання в системі на уроках різних видів мистецтва дуже позитивно позначається на навчально-виховному процесі.

 Марина Миколаївна вже 6 років очолює шкільне методичне об’єднання вчителів лінгвістики і суспільно-гуманітарних дисциплін. Під її керівництвом працює «Школа молодого вчителя», вона організовує роботу методичного об’єднання на достатньо високому рівні. Учителі під керівництвом Марини Миколаївни працюють творчо, натхненно й продуктивно.

Педагог має також високі особисті досягнення. У 2004 році вона стала переможцем конкурсу «Самий класний класний», що проводився міським відділом освіти. У 2005 році була нагороджена грамотою міського відділу освіти за успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Марина Миколаївна відзначається загальною культурою, користується повагою серед учнів, батьків та колег. Вимоглива до себе, відповідальна, щира, тактовна, працьовита.

 

Завідувач

навчально-методичного центру                                   В.О. Овчинніков

 

Категорія: УЧИТЕЛЬ РОКУ | Додав: efremova-marina (16.06.2011)
Переглядів: 10714 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Звіримо час
Думки відомих
Пошук
Корисні посилання
СайтМетодсоветОсвітній порталПереводчик онлайн�������-����
Відеоуроки
Сайт Сайт
Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz