Вхід Головна Мій профіль Вихід

CАЙТ УЧИТЕ
ЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ,
ЛІТЕРАТУРИ та ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ,
заступника директора з НВР
Слов'янської ЗОШ І-ІІІ ст. 15

ЄФРЕМОВОЇ МАРИНИ МИКОЛАЇВНИ

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту

На допомогу вчителю

Головна » Статті » Українська література » Усна народна творчість

Свято української народної пісні

Свято української народної пісні

Урок важливий і цінний тим, що його готують самі учні, виявляючи свої творчі можливості у складанні літературно-музичної композиції на тему "Українська народна пісня" й у виконанні та інсценізації українських народних пісень.

Для композиції можна використати висловлювання про українську народну пісню Т.Шевченка, О.Довженка, О.Дея, І.Франка, П.Алепського, з якими учні вже зустрічалися, інший фактичний матеріал про найбагатший у світі український фольклор, зокрема про трагічну й водночас славну долю української пісні, масові репресії кобзарів у 30-х рр. тощо. Варто також згадати відомих піснетворців та виконавців пісень і дум, обов'язково послухати пісні в запису та у виконанні самих учнів. Ті, хто гарно малює, оформлять класну кімнату ілюстраціями до українських народних пісень.

ДЗ. Підготуватися до підсумкового заняття-конференції такі повідомлення: "Українська пісня у висловлюваннях відомих культурних діячів"; "Олександр Кошиць про українську пісню та музику"; "З історії створення українських народних пісень" (за кн.: Погребенник Ф. Наша дума, наша пісня...-К., 1991). Скласти з 10-15 запитань фольклорну вікторину "З якої пісні ці слова...? (окремому учневі). Написати, за бажанням, твір-мініатюру на одну з тем: "Любов моя, пісне!", "У чому чарівна краса української народної пісні", "Моя улюблена українська пісня" або стисле зв'язне висловлювання про українську народну пісню.

Категорія: Усна народна творчість | Додав: efremova-marina (27.05.2018)
Переглядів: 252 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Звіримо час
Думки відомих
Пошук
Корисні посилання
СайтМетодсоветОсвітній порталПереводчик онлайн�������-����
Відеоуроки
Сайт Сайт
Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz